Jysk

Jysk

WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

Strona www:
https://jysk.pl/

Adres:
ul. Gołębia 26,
05-807, Podkowa Leśna

22 288 59 00

W 1979 roku młody przedsiębiorca Lars Larsen otworzył w Danii swój pierwszy skandynawski sklep JYSK. Od tego czasu jego ambicją stało się dostarczanie świetnych skandynawskich ofert związanych z kulturą snu i dobrym mieszkaniem. Lars Larsen pozostaje właścicielem firmy do dnia dzisiejszego, a w JYSK jesteśmy dumni z naszego skandynawskiego pochodzenia. Klienci JYSK mogą doświadczać naszych skandynawskich korzeni nie tylko obserwując naszą kulturę organizacyjną, styl zarządzania i wartości jakie reprezentujemy, ale również otaczając się oferowanymi przez nas produktami, które podporządkowane są zasadom skandynawskiego wzornictwa: są proste w formie, funkcjonalne, trwałe i o wysokiej jakości. W JYSK chętnie dzielimy się naszą filozofią z resztą świata.

Scandinavian Sleeping & Living

JYSK otwiera co tydzień więcej niż 2 nowe sklepy. Każdego roku sprzedajemy prawie 3 miliony materaców i ponad 8 milionów poduszek. Takie osiągnięcia dają nam pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych kołder, poduszek i materaców w Europie. W JYSK sprzedajemy również całą gamę innych produktów przeznaczonych do domu, takich jak meble, artykuły do przechowywania, komplety pościeli, meble ogrodowe oraz akcesoria łazienkowe.

Świetne oferty

JYSK jest znane przede wszystkim z tego, że oferuje swoim klientom świetne oferty. Przygotowując oferty potrafimy znaleźć produkty, które zaspokajają konkretne potrzeby naszych klientów. Dzięki temu, że kupujemy duże ilości towaru możemy sprzedawać produkty o wysokiej jakości po bardzo konkurencyjnych cenach, dając Wam nowe, świetne oferty co tydzień. U nas zawsze znajdziesz świetne oferty w kategoriach Basic, Plus i Gold.

Możliwość łatwych zakupów

Chcemy, aby Twoje doświadczenia zakupowe u nas były najlepsze z możliwych – co oznacza, że z łatwością znajdziesz i kupisz u nas to czego potrzebujesz. Zapewniamy różne opcje dostawy oraz posiadamy korzystną dla klienta politykę dotyczącą zwrotu towaru.

Jakość godna zaufania

W JYSK otrzymujesz trwałe i łatwe w montażu produkty. Dodatkowo nasze produkty posiadają korzystne dla klienta okresy gwarancyjne – na przykład oferujemy do 25 lat gwarancji na materace i do 10 lat gwarancji na kołdry.

JYSK – 2400 sklepów w 45 krajach