Kids Planeta

Kids Planeta

DLA DZIECI

Strona www:
http://www.kids-planeta.pl/

Adres:
ul. Gołębia 26,
05-807, Podkowa Leśna

668 010 201

Czynna również w niedziele niehandlowe.

Sala Zabaw dla Dzieci KIDS PLANETA w Galerii Podkowa w Podkowie Leśnej to wyjątkowo magiczne miejsce i najlepsza recepta na nudę!!!

Kids Planeta to świat pełen kosmicznych labiryntów, krętych zjeżdżali, trampolin, torów przeszkód, gier i wielu innych atrakcji czeka oraz zachęca do zabawy wszystkich poszukiwaczy przygód.

Oferujemy zabawę jednocześnie wspierając rozwój motoryczny dzieci nie zapominając o tak ważnej dla nich edukacji.  Łącząc  zabawę z edukacją przygotowaliśmy dla dzieci zajęcia które pobudzają wyobraźnię,  pomogą w poznaniu oraz rozwijaniu zdolności manualnych.

Kids Planeta to ponad 300 m2 niezliczonych atrakcji dla dzieci w wieku 0-12 lat (specjalna „Strefa Malucha” dla dzieci do 3 lat).

Na powierzchni ponad 100 m2 zbudowaliśmy największą konstrukcję zabawową w okolicy.

Trzy poziomy w „małpim gaju” sięgające 5 m wysokości z licznymi utrudnieniami, mostami zwodzonymi, torem przeszkód, basenem z piłkami, trampoliną i 10 metrową krętą zjeżdżalnią zapewniają fantastyczną zabawę i rozwój motoryczny naszych dzieci.

Wspaniałe kolory i wysokiej jakości materiały z których zostały wykonane nasze zabawki, pozwalają rozwijać pozytywne nastawienie naszych maluchów.

Dla rodziców i opiekunów kawiarnia z telewizją i bezpłatnym internetem bezprzewodowym.

Od poniedziałku do czwartku proponujemy inny rodzaj zajęć dodatkowych.

Jeśli szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie czasu dla Twojego dziecka,

wstąp do nas i przekonaj się sam!!!